czwartek, 28 lutego 2013

Czas zacząć....

U wielu z Was widziałam, że pojawiają się małymi krokami ozdoby świąteczne....u mnie jest podobnie, choć czasu nie mam zbyt wiele bo wciąż mi ważniejsze sprawy wypadają ale jak tylko mam chwilę dla siebie i mój mały pomocnik śpi to grzebie w swoich "zabawkach"  :)Tym razem, odpuściłam sobie mieszanie w garach tylko postanowiłam użyć gotowej masy :) i powiem Wam ze jestem baaaaaardzo zadowolona z efektu :) a przy okazji i w domu czyściej, bo po ostatnich moich walkach z masą papierową to kuchnia nie wyglądała najlepiej, a i moje chłopaki na tym ucierpieli bo obiad dość mocno się opóźnił....nawet nie ja go zrobiłam hihi :)

Pierwsze wzory już gotowe, nowe susza się i czekają na malowanie ....

 i mój mały pomagier :)

 


Za oknem zrobiło się wiosennie, ptaszki śpiewają...... a u mnie wciąż aura zimowe hihi :) chyba muszę coś z tym zrobić w najbliższych dniach.

Pozdrawiam Was bardzo serdecznie i życzę już samych wiosennych dni :)


niedziela, 10 lutego 2013

OSTATNIA RZECZ PRZED ZAŚNIĘCIEM

Dzień VII - Ostatnie rzecz przed zaśnięciem

Dzisiaj kończymy naszą zabawę z wyzwaniem fotograficznym....
Przed zaśnięciem....oprócz kąpania i usypiania mojego Aniołka, gdy już nastanie cisza i spokój w domu, staram się trochę poczytać...myślę, że nie tylko ja mam taki nawyk choć wciąż za mało osób to robi....:)Dziękuje Wam wszystkim za odwiedziny i pozostawione komentarze, pierwszy raz brałam udział w takiej zabawie ale i nie ostatni.... :)


Pozdrawiam Was serdecznie i życzę miłego ...czytania :)

sobota, 9 lutego 2013

PASKI

Dzień VI - PASKI

Husky w paski....myślę, że każdy posiadacz hasiora zna to powiedzenie :) Skąd się wzięło? .... bardzo często sierść hasirów układają sie w podłużne pasy, nie mam zielonego pojęcia czemu tak się dzieje ale bardzo fajnie to wygląda....

U mnie trochę inna interpretacja powiedzenia " husky w paski" :)W tle trochę "artystyczny nieład" ale zdjęcie było robione dość dawno, poza tym na takie pomysły wpadam spontanicznie, więc nie ma czasu by zadbać o odpowiednie otoczenie :)Pozdrawiam Was serdecznie i życzę miłego weekendu :)piątek, 8 lutego 2013

MIŁOŚĆ

All you need is love....

Dzień V - Miłość

Miłość...jedno słowo, a jak wiele znaczy , jaką ma moc...by góry przenosić, by podnieść się z dna i być znów na szczycie. 
Jak ważne by przez życie przejść z miłością, by stała się naszym wiernym przyjacielem, naszą nierozerwalną częścią...by wypełniała całe nasze wnętrze....gdy jest w naszym sercu to jakbyśmy zdobyli najwyższy szczyt świata ...wszystko jest możliwe, możemy wszystkiego dokonać....dodaje skrzydeł. Nasze życie staje się szczęśliwe !!!

Mogłabym wstawić zdjęcie każdej rzeczy i też miałoby to sens....lecz to są oni ... moja Miłość :)Dzisiaj trochę późno, ale jestem :)

Pozdrawiam Was serdecznie i życzę dużo miłości w życiu...

czwartek, 7 lutego 2013

LUTY

Idzie luty podkuj buty...

Dzień IV - LUTY

Z czym mi się kojarzy luty, hmmm...nie jest to jakiś szczególny miesiąc, trochę krótszy od pozostałych, czasami mocno zimowy a czasami wręcz chlapowaty i mokry...zresztą mi wszystkie zimowe miesiące kojarzą się z psami, saniami bądź nartami, ale to już pokazywałam....
no ale jeszcze luty to miesiąc miłości, choć uważam że miłość należy okazywać sobie każdego dnia i każdego dnia trzeba celebrować to uczucie, ale przyjęło się że dzień miłości mamy 14 lutego....u mnie serduszka miłości są obecna cały rok :) 

U nas od rana prószy sobie lekko śnieg....

Dawno nie widziałam żeby Bruno zwinął się w takiego rogala, zazwyczaj lata i pilnuje placu.....dzisiaj dopadło go chyba bezrobocie :)


Pozdrawiam Was bardzo serdecznie, oczywiście dziękuje za komentarze i życzę lekkiego poczucia ciała z okazji Tłustego Czwartku :) 

środa, 6 lutego 2013

POMARAŃCZOWY

Zabawa trwa na całego... :)

Dzień III - POMARAŃCZOWY 

Nad tym tematem zastanawiam się od wczoraj...
drapie się po głowie, bo przecież nie przepadam za tym kolorem, wiec co ja mogę mieć pomarańczowego, zresztą chyba nie tylko ja mam taki problem, bo odwiedziłam dzisiaj kilka Waszych blogów i też natrafiłyście na pomarańczową ścianę :) no ale trochę poszperałam w szarych komórkach i znalazłam !  
Mam jedna pomarańczową bluzkę, mam prawie pomarańczowy kalendarzyk z 2011 roku dość mocno "zmęczony" życiem ale do dzisiaj używam go bo ma w nim ważne informacje.....ale mój K. mnie oświecił i mam coś jeszcze lepszego !!!!!!!!Buciki niemowlęce :)

kupiłam je jak byliśmy w Bieszczadach, byłam wtedy w 6 miesiącu ciąży. To była miłość od pierwszego wejrzenia...musiałam je mieć :) 
Choć mój synek ma już ponad rok,to nigdy ich nie nosił, jakoś przegapiłam ich moment... z czego pewnie bardzo cieszy się mój K. bo twierdził że są mało męskie....ale za to ja je bardzo lubię i cały czas stoją sobie w honorowym miejscu na komodzie :)


Dziękuję za wszystkie komentarze, bardzo się cieszę jak do mnie zaglądacie.

Pozdrawiam i życzę miłego pomarańczowego dnia :) 
 

 

wtorek, 5 lutego 2013

ZABAWA

Dzisiaj mamy drugi dzień zabawy z blogiem Uli....

Dzień II - Zabawa !

Zdjęcie przewodnie

....pewnie nie wszyscy wiedzą co to jest i z czym to się je :) już Wam wyjaśniam. 

Są to sledy - czyli szelki dla psów pracujących, w których psy mogą bezpiecznie ciągnąc i pozwalają na wydajną pracę.Zdjęcie pomocnicze... :)


i zdjęcie wyjaśniające  :)

W każdy weekend tak spędzam wolne poranki :)

Dziękuje wszystkim za wczorajsze komentarze, nawet nie wiecie jak dużo radości mi tym sprawiłyście :) 

Pozdrawiam i życzę miłej ZABAWY :)

poniedziałek, 4 lutego 2013

Photo challenger (february) - COŚ NOWEGO

Mamy nowy miesiąc to i nowe wyzwania :) tym razem  wezmę udział w zabawie fotograficznej a raczej wyzwaniu fotograficznym :) przygotowanym przez Ule . Przymierzałam się do tego już kilka razy, no i tym razem jestem :)

Dzień 1 - COŚ NOWEGO

Ha !!  mam coś nowego :) już dawno nie robiłam sobie "dobrze" zakupami, w ostatni czwartek byłam w Sosnowcu coś załatwić i udało nam się wpaść do centrum handlowego. Od dłuższego czasu marzyło mi się coś w tym kolorze :) no i mam....już wiosennie ale jeszcze przyjemnie ciepło :)Miłego dnia :)