poniedziałek, 17 grudnia 2012

Pomoż nam pomagać....

Dzisiaj trochę prywaty, ale na szczytny cel :)
 Wiem,że wszyscy jesteśmy zabiegani i mamy dużo wydatków ale jest to okres szczególny w którym w bardzo prosty sposób możemy pomóc innym, tym słabszym, uzależnionym od nas. Bo to my ludzie przyczyniliśmy się do tak ciężkiego i niekiedy okrutnego losu Zwierząt i teraz musimy zrobić wszystko co w naszej mocy żeby ulepszyć ich świat. Kilka lat temu założyłam serwis adopcyjny Husky Adopcje, w tej chwili dzięki wytrwałości i zaangażowaniu kilku osób udało nam się powołać do życia Fundacje Husky Adopcje, która działa na rzecz psów północy. Bezdomność tych psów jest ogromna, a to tylko z winy człowieka który rozmnaża je ze względów zarobkowych bądź kupuje za ich piękne oczy nie zadając sobie trudu aby dowiedzieć coś więcej o tej bardzo trudnej rasie, w konsekwencji z roku na rok przybywa bezdomnych hasiorów. 
Oczywiście gdyby nie inne osoby wspierające nas nie udałoby się nam wiele zrobić !
 Dzisiaj każdy z Was może dołączyć się do tego grona, kupując nasz kalendarz na 2013 rok. 
Wszystkie psiaki których zdjęcia znajdziecie w kalendarzu są adoptowane, ale potrzeby są wciąż duże, dlatego proszę Was o wsparcie ! 

Więcej informacji jak zakupić kalendarz dowiecie się na naszym forum , w razie jakiś wątpliwości możecie oczywiście pisać do mnie :)
 


Dziekuję za pomoc :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zapraszam do komentowania i pytania :)